درباره ما

ما کی هستیم؟
گلکاری تولید ، تجارت و تجارت گل است. این شامل مراقبت و دستکاری گل ، طراحی گل ، یا گل آرایی ، خرید و فروش ، تولید ، نمایش و تحویل گل است. گل فروشی های عمده فروشی گل های عمده و ملزومات مربوطه را به متخصصان این صنعت می فروشند. گل فروشی های خرده فروشی گل تازه و محصولات و خدمات مرتبط را به مصرف کنندگان ارائه می دهند. اولین مغازه گل فروشی در ایالات متحده قبل از سال ١٨٥١ افتتاح شد.
گل فروشی به کشت گل و همچنین چیدمان و فروش آنها می پردازد. بیشتر مواد اولیه ای که برای تجارت گل فروشی تأمین می شود از صنعت گل های بریده تامین می شود. فروشگاه های گل فروشی ، همراه با فروشگاه های آنلاین ، عمده ترین فروشگاه های گل فروشی هستند ، اما سوپرمارکت ها ، فروشگاه های لوازم باغ و ایستگاه های پر کردن گل نیز به فروش می رسند.  
  • چوب خوب
  • مواد طبیعی
  • بهترین پارچه ها
  • ارسال رایگان
  • بازپرداخت ٥ روز
  • پشتیبانی دوستانه

٢٣ سال
تجربه

حرفه ای ، مقرون به صرفه و ما همیشه
صندلی را رها می کنیم

     

تاریخ ما

ما چه کار کردیم؟
مردم از ابتدای تمدن بشری از اشیاء طبیعی مانند کنده درخت ، سنگ و خزه به عنوان مبلمان استفاده می کردند. تحقیقات باستان شناسی نشان می دهد که از حدود ٣٠،٠٠٠ سال پیش ، مردم شروع به ساخت و حکاکی مبلمان خود با استفاده از چوب ، سنگ و استخوان حیوانات کردند. تحول دیگری که روی داد، گسترش ناگهانی گیاهان گلدار برای غلبه بر قلمرو خشکی بود.
تمام چیزی که برای باغ یا دفتر خود در یک مکان نیاز دارید ، هر گل یا گیاهی که دوست دارید و هر کود برای هر گونه از گیاهان.  

اعداد ما

23+سال ها تجربه
35کامشتریان راضی
46+نمایشگاه ها
33+نمایشگاه ها

نظرات مشتریان ما

 

مشتریان ما چه می گویند؟